loader image

مروارید مشهد

مروارید مشهد

فهرست

سنگ گرانیت مروارید مشهد

معرفی سنگ مروارید مشهد

مراوید مشهد سنگی با تم رنگی خاکستری همراه با دانه های سفید و گاها سیاه می باشد. این سنگ از دل معادن استان خراسان رضوی استخراج می شود. این سنگ نسبت به دیگر سنگ های گرانیتی جذب آب بیشتری دارد اما در مقایسه با مرمریت و تروارتن جذب آب کمتری دارد. از بارز ترین ویژگی های این سنگ می توان یکنواختی ، قیمت مناسب ، تم رنگی روشن و تولید انبوه را نام برد. این سنگ در دسته سنگ های گل پنبه ای قرار دارد. در سورت های ضعیف مروارید مشهد لکه های سیاه یا گره های سفید مشاهده می شود. این محصول به صورت کوبیک ، طولی ، جدولی و…. در مجموعه ما تولید و فرآوری می شود.


جهت خرید ، سفارش تولید و یا مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید.


مديريت        989155223495+

كارخانه             05138801421

کیفیت و ماندگاری مروارید مشهد

سنگ گرانیت مروارید مشهد یکی از معروف ترین گرانیت های تولید داخل می باشد. این نوع سنگ از لحاظ کیفیتی و ماندگاری نسبت به سنگ های مرمریت و تراورتن جایگاه خوبی دارد. همانطور که می دانید سنگ های گرانیتی دارای سختی و طول عمر بالایی هستند که مهترین مزیت این نوع سنگ ها به شمار می رود. اما در مقابله با دیگر انواع گرانیت ، سنگ گرانیت مرارید مشهد از مقاومت کمتری برخوردار است. با وجود این موضوع کیفیت و ماندگاری آن مانند دیگر سنگ های گرانیتی است و همچنین قیمت مناسب تری دارد.

علت انتخاب سنگ‌های گرانیتی

امروزه سنگ های طبیعی مانند مروارید مشهد و دیگر انواع گرانیت بیشترین کاربرد را در ساختمان سازی دارند. اما علت انتخاب سنگ های طبیعی چیست؟ چرا این نوع سنگ ها محبوبیت خاصی در بین کاربران دارند؟

ـ دوام و طول عمر بالا: همانطور که می دانید با توجه به عناصر تشکل دهنده در سنگ های طبیعی این سنگها از خواص و دوام بالایی برخوردارند.

ـ مقاومت در برابر حرارت: این نوع سنگ ها دربرابر حرارت مقاوت بسیار بالایی دارند به گونه ای با برخورد با شی داغ تعییر رنگ نمی دهند و آسیب نمی بینند.

ـ تنوع در طرح و رنگ : سنگ های طبیعی تنوع بالایی دارند و می توان گفت یکی از مهمترین دلایل انتخاب این نوع سنگ ها تنوع در طرح و رنگ آنها می باشد.

ـ مقاوم در برابر موار شیمیایی: چنانچه روی سنگ های گرانیتی مواد شیمیایی ریخته شود دچار آسیب نمی شوند.

ـ ویژگی های ذاتی: تمام ویژگی های این نوع سنگ ها ذاتی هستند و اصولا به همان صورتی که استخراج می شوند در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند.

ـ مقاومت در برابر نفوذ آب: سنگ های گرانیتی تخلخل بسیار کمی دارند همین امر باعث می شود که در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاوم باشند.

ـ مقاوم در برابر خراش و سایش: سنگ های گرانیتی از مواد سخت و مقاومی تشکیل شده اند که این نوع سنگ را در برابر خراش و سایش مقاوم می کند . از همین رو در کف پوش منازل و پله ها از گرانیت استفاده می شود.

 

مهمترین کاربردهای مروارید مشهد

گرانیت مروارید مشهد مانند دیگر سنگ های گرانیتی در برابر شرایط محیطی ، ضربه و فشار بسیار مقاوم است. همچنین این سنگ جرو پرکاربرد ترین سنگ های گرانیتی می باشد زیرا در تمام قسمت های داخلی و خارجی ساختمان قابل استفاده است. مهمترین کاربرد های مروارید مشهد:

 • استفاده در کانتر آشپزخانه
 • سنگفرش محوطه های داخلی و خارجی ساختمان
 • استفاده در نمای مراکز تجاری ، مسکونی و اداری
 • امکان استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی منازل
 • استفاده به عنوان دیواره راه پله ها و سنگ پله و…

جهت خرید ، سفارش تولید و یا مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید.


مديريت        989155223495+

كارخانه             05138801421

صادرات این محصول

مجموعه مهتاب سنگ افتخار این را دارد که نماینده ایران در صادرات بهترین گرانیت ها با کیفتی بالا باشد. صادرات انبوه این نوع گرانیت به کشور های همچون عراق ، سوریه ، ترکمنستان ، کشور های حوضه CIS و دیگر کشور های همسایه انجام می پذیرد. استاندار بسته بندی گرانیت های تولید شده در این مجموعه محکم و قابل حمل است و امکان ارسال به سرار کشور و صادارت به کشور های خارجی را فراهم می کند.

استفاده از سنگ مروارید مشهد در سنگ فرش مجتمعی در شیراز

قیمت سنگ مروارید مشهد

سنگ مروارید مشهد به دلیل تولید در داخل ایران قیمت ارزان و مناسبی دارد، اما در تعیین قیمت این سنگ عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند. موارد زیر به مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت مروارید مشهد اشاره دارد.

 1. اندازه و ابعاد آن
 2. کیفیت فرآوری
 3. نوع کیفیت و درجه بندی سنگ
 4. گونیابودن سنگ
 5. حمل و نقل و جا به جایی
 6. بدون غده و شالی بودن سنگ

شما می توانید برای  اصلاع از قیمت و ثبت سفارش این محصول با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید.