loader image

سنگ گرانیت مروارید مشهد

گرانیت مروارید مشهد
سنگ گرانیت مروارید مشهد
سنگ گرانیت مروارید مشهد
سنگ پله گرانیت مروارید مشهد
گرانیت مروارید مشهد
تایل طولی سنگ گرانیت مرواريد مشهد
گرانیت مروارید مشهد
فرشی سنگ گرانیت مرواريد مشهد

معرفی سنگ گرانیت مروارید مشهد

سنگ گرانیت مشهد که به آن گرانیت مروارید مشهد هم گفته میشود ، یکی از انواع سنگ گرانیت است که در دسته سنگ‌های فلفل نمكی يا دانه ريز قرار می‌گیرد.. سنگ گرانیت مرواريد مشهد در ظاهر دارای طیف خاکستری و طرح های  ریز سفید و مشکی صدفی است. اگر برای استفاده به دنبال سنگی هستید که هم گرانیت روشن و هم قیمت آن مناسب باشد، می‌توانید سنگ گرانیت مرواريد مشهد را انتخاب کنید؛ اما بايد توجه داشت که این سنگ جذب آب بسيار بالا و مقاومت سايشي كمی دارد.

اگر از آن در نمای بیرونی ساختمان استفاده کردید، به علت جذب آب بالای باران و برف، بهتر است بدانید که جند روزی طول می‌کشد تا سنگ شما به رنگ اولیه خود برگردد و در اين بين امكان ايجاد شوره و زنگ زدگي هم پيدا ميشود. پس بهتر است از آن در کف پارکینگ یا مكان هاي سرپوشيده و خشك استفاده كنيد.

معرفی سنگ گرانیت مروارید مشهد

سنگ گرانیت درواقع گونه ای از سنگ آذرین درونی است که آن را سنگ بخارا هم می‌نامند. در ظاهر این سنگ دارای دانه های متوسط تا درشت بوده و از نظر رنگ هم، کانی و شیمی سنگ هستند که رنگ آن را مشخص می‌کنند.

اکثرا این سنگ را در رنگ‌های صورتی، خاکستری، طوسی و سیاه مشاهده می‌کنید.

مقاومت گرانیت

اگر توجه کرده باشيد،  سنگی که بیشتر از همه سنگ ها در ساختمان ها و صنعت ساختمان سازی استفاده شده، سنگ گرانیت است. علت هم مشخص و روشن است : مقاومت سنگ گرانیت نسبت به تراورتن و مرمریت، بسیار بیشتر است و علاوه بر آن، سطح صیقلی و درخشان آن بهتر حفظ می‌شود.

 

پخش ویدیو

جهت خرید ، مشاوره قبل از خرید  و یا سفارش تولید با ما تماس بگیرید.مديريت      989155223495+

كارخانه             05138801421


دوام و زیبایی چشمگیر 

امروزه سنگ گرانیت به عنوان اولین گزینه در طراحی داخلی و خارجی ساختمان تبدیل شده است. استفاده از سنگ گرانیت در قیمت گذاری ساختمان ها تاثر گذار می باشد. سنگ گرانیت مروارید مشهد به صورت طبیعی از دل معادن استخراج می شود. این نوع گرانیت دارای تم روشن و طرحی زیبا و یکدست می باشد و از جمله سنگ هایی است که نیاز به طراحی ندارد. 

 

 

 

 

وجه ممیز گرانیت مروارید مشهد

از سری ویژگی های بارز این نوع گرانیت می توان به موارد زیر اشاره داشت :  

 • یکنواختی در دانه بندی در سورت های درجه بالا
 • تم رنگی روشن 
 • تولید به صورت انبوه 
 • قیمت بسیار مناسب 

سفارش این محصول 

همانطور که می دانید سنگ گرانیت مروارید مشهد به دلیل پرکاربرد بودن و قیمت مناسب بهترین گزینه برای انجام طراحی های نمای ساختمان می باشد. جهت ثبت سفارشات این محصول می توانید با شماره های درج شده در سایت ما تماس حاصل نماید. فروش مستقیم و بدون واسطه مرغوب ترین سنگ گرانیت مروارید مشهد به صورت کوبیک ، پله ، سنگ فرشی ، طولی و… .

صادرات سنگ گرانیت مروارید مشهد

مجموعه مهتاب سنگ افتخار این را دارد که نماینده ایران در صادرات بهترین گرانیت ها با کیفتی بالا باشد. صادرات انبوه این نوع گرانیت به کشور های همچون عراق ، سوریه ، ترکمنستان ، کشور های حوضه CIS و دیگر کشور های همسایه انجام می پذیرد. استاندار بسته بندی گرانیت های تولید شده در این مجموعه محکم و قابل حمل است و امکان ارسال به سرار کشور و صادارت به کشور های خارجی را فراهم می کند. 

قيمت گرانيت مرواريد مشهد

گرانیت مروارید مشهد معمولا دارای ضخامت 15 الي 16 میلی متر می باشد و معمولا در ابعاد 40 يا 60 سانتی متر است؛ و بیشتر به منظور پوشش کف يا راه پله ها استفاده می شود. قیمت سنگ گرانیت مرواريد مشهد، نسبتا مناسب و پایین است و علت آن، جذب آب بسیار بالا و مقاومت فشاري كم آن است. همانطور که گفته شد، با کمی بارش باران، رنگ سنگ تغییر کرده و کمی زمان می‌برد تا به حالت اول خود برگردد.

قیمت سنگ گرانیت مشهد یا گرانیت مروارید مشهد به موارد مختلفی بستگی دارد که چند مورد از آن شامل موارد زیر می‌شود :

 • نوع معدن از نظر کیفیت و رنگ در قیمت سنگ تاثیر بسیاری دارد.
 • دقت کنید که سنگ‌های پاک، بدون غده يا شالي و روشن قیمت بالاتری دارند.
 • همانطور که مشخص است، ضخامت سنگ نیز تاثیر مستقیم بر روی قیمت آن دارد.
 • ابعاد سنگ : هر چه قدر ابعاد سنگ شما بزرگتر باشد، مشخصا قیمت بیشتری هم خواهد داشت.
 • کیفیت فرآوری سنگ از نظر ساب و برش بر روی قیمت سنگ تاثیر خواهد گذاشت.

جهت خرید ، مشاوره قبل از خرید  و یا سفارش تولید با ما تماس بگیرید.مديريت      989155223495+

كارخانه             05138801421


گرانیت مروارید مشهد

کاربرد گرانیت مروارید مشهد در ساخت ساختمان

همانطور که می‌دانید کاربرد های این سنگ زیاد و متفاوت است اما در ساختمان سازی در موارد زیر بشترین کاربرد را دارد :

 • سنگ فرش محوطه واحد های تجاری و اداری
 • سنگ نمای داخلی و راه پله ساختمان ها
 • سنگ کف پوش پارکینگ و معابر
 • سنگ کف حیاط و محوطه سازی و ورودی رمپ

معدن سنگ گرانیت مشهد

معدن سنگ گرانیت مرواريد مشهد، با استخراج ماهیانه بیش از 120.000 تن و ذخیره حدود 10/000/000 تن در استان خراسان رضوی شهر مشهد واقع شده است.

این استان، یکی از معدود استان ها با معادن و ذخایر انواع سنگ در ایران به شمار می رود. گرانیت مشهد هم از جمله محبوب ترین و مورد استفاده ترین سنگ های ساختمانی است که در معادن استان خراسان رضوی تهیه و تولید و عرضه می شود.

از مهمترین ویژگی‌های این سنگ، می‌توان به تم رنگی سفید با گل های صدفی، هارمونی زیبا و خاص، قیمت مناسب و تولید انبوه و بالای این سنگ اشاره کرد.

گرانیت مروارید مشهد
گرانیت مروارید مشهد

چرا گرانیت مروارید مشهد؟

نسبت به تمام سنگ هایی که در این استان استخراج و عرضه می‌شود، سنگ گرانیت مشهد قیمت بسیار مناسب تری دارد؛ چراکه می توان از تمام قسمت های سنگ استخراج شده استفاده بهینه و کامل کرد؛ بدین ترتیب شاهد دورریزی کم تری خواهیم بود.

علاوه براین، به اين دليل كه اين سنگ در اصل شبه گرانيت محسوب ميشود، برش دهی و صیقلی کردن سنگ گرانیت مروارید نسبت به سنگ های دیگر بسیار ساده تر و آسان تر است و دقیقا همین موضوع تاثیر مستقیمی در قیمت دارد و باعث کاهش قیمت فروش می‌شود.


جهت خرید ، مشاوره قبل از خرید  و یا سفارش تولید با ما تماس بگیرید.مديريت      989155223495+

كارخانه             05138801421


 

فلیم کاری سنگ گرانیت

فلیم یک واژه انگلیسی به معنای آتش زدن می باشد. که یکی از چندین روش پرداخت روی سنگ و همچنین از بهترین روش های ایجاد بافت می باشد.
این روش را برای از بین بردن سطوح ناهموار روی سنگ گرانیت مروارید مشهد و ایجاد نما و سطح زیبای سنگ استفاده می‌کنند که بیشتر روی سنگ های گرانيت انجام می‌شود به این علت که سنگ گرانيت دارای درجه انبساط های متفاوت و زیادی می‌باشد.

البته روی سنگ های دیگر که مقاومت بالا در برابر حرارت را دارند، مانند مرمریت هم از این روش برای ایجاد بافت روی سطوح آن استفاده میکنند.

کاربرد سنگ گرانیت فلیم شده

از جمله کاربردهای سنگ فلیم شده استفاده به عنوان سنگ پله و همچنین جلوگیری از سرخوردن و استفاده در فضای باز می‌باشد.

با اینکه در گذشته از سنگ های گرانيت استفاده کمتری در محيط های بیرونی می شد به این علت که با در معرض رطوبت و اب قرار گرفتن، موجب لغزندگی بسیار و خطرناک میشد اما در زمان حال با استفاده از روش فلیم کردن، از سطح لغزنده سنگ کاسته می‌شود و در محیط و فضای بیرونی استفاده می‌شود.

نتیجه ی فلیم کردن سنگ گرانيت مروارید مشهد، ایجاد سنگی با سطح بافت دار و زبر است و به این علت که سطح سنگ بافت دار و زبر شده، سطح آن اصطکاک بیشتری پیدا میکند و از این جهت در محیط بیرون مثل سنگ فرش خیابان ها از آن استفاده می‌کنند.

فلیم کردن به دو روش انجام می‌شود:
دستی و ماشینی
که انتخاب این روش ها بستگی به نظر کارفرما و تجربه کارشناس، قابل تعیین می باشد.

 

پروژه‌های انجام شده